Mobiele menu

Trage Tocht Den Bosch

Zaterdag 12 oktober: Rondje Den Bosch

Route: Trage Tocht Den Bosch 

  • Rondwandeling vanaf station Den Bosch (18 km)
  • Moerputten, Gement en Bossche Hoek

Prachtige wandeling door de natuurgebieden aan de zuidkant van 's-Hertogenbosch. Door het hippe Paleiskwartier, Langestraatspoorlaan tussen Lage Zwaluwe en Den Bosch (het halve zolenlijntje), over vlonderpaden door moerasbosjes, over graspaden tussen de velden, over de Moerputtenbrug met weids uitzicht over het natte laagveen, door de Vughtse Gement, langs het Drongelens kanaal, naar de rand van Vught en Fort Isabella, langs de Dommel door de Bossche Broek, met het pontje de Moerasdraak over. We eindigen bij het station of gaan nog even de binnenstad in. 

Verslagje

Op zaterdag 12 oktober 2024 liepen we deze route met een groep van 10 vrouwen en 10 mannen, singles van 41 t/m 54 jaar. Onderweg hebben we gepauzeerd/wat gedronken bij Café Martha in Fort Isabella in Vught. En na afloop hebben we in het centrum nog wat gedronken met het grootste deel van de groep.

Nog enkele reacties van de deelnemers:

  • Was een leuke groep en leuke activiteit. 
  • Gisteren heb ik een leuke dag gehad. 
  • Leuke wandeling. Mooie omgeving en leuk Den Bosch te leren kennen.
  • Ik heb zaterdag een erg leuke dag gehad in  Den Bosch, en het was een super gezellige groep. Zeker voor herhaling vatbaar. 
  • Je had het heel goed geregeld, een goede wandeling en we konden makkelijk Den Bosch in om wat te drinken aan het eind. Praktische gegevens ook goed geregeld. Dus top!
  • Ik vond het een gezellige groep en leuk andere wandelaars te leren kennen. De wandeling zelf viel een beetje tegen vind ik want stuk korter en meer in de bebouwde kom dan ik had verwacht maar toch blij dat ik ben gegaan. En leuk om Den Bosch nog even te leren kennen. Dus voor herhaling vatbaar (ergens anders dan).
  • Ik ging voor de eerste keer mee en ik vond het heel leuk om een keer met een groep singles te wandelen. Ik was een beetje bang van tevoren dat het heel ongemakkelijk zou zijn, dat voelde ook wel zo in het begin, maar de ongemakkelijkheid was al snel weg. Door het wandelen heb je tijd om elkaar (en jezelf) allemaal een beetje beter te leren kennen. Ik ben enthousiast.
Trage Tocht Den Bosch
Trage Tocht Den Bosch
Trage Tocht Den Bosch
Trage Tocht Den Bosch
Trage Tocht Den Bosch

 

Wil je LID worden of DeWandeldate Agenda volgen?

© DeWandeldate,  19 augustus 2024. Update 14 oktober 2024.